Serwer Windows

Serwer Windowsa

Microsoft rozwija swoją linię produktów Windows Server w kilku gałęziach, udostępniając użytkownikom równolegle wersję desktopową i serwerową. Na pierwszy rzut oka oba systemy mogą wydawać się podobne, ale jest jedna zasadnicza różnica. O ile wersja desktopowa przeznaczona jest do codziennego użytku, o tyle wersja serwerowa musi stale obsługiwać wiele komputerów, plików i usług.

VR Soft zajmuje się dystrybucją cyfrowych kluczy produktów. O każdej porze dnia, w ciągu dziesięciu minut od zakupu, klucz aktywacyjny przyjdzie na Twój adres e-mail w postaci kodu, z którego możesz już korzystać, jeśli wkleisz go do zainstalowanego programu serwera. Rozejrzyj się po naszej ofercie i wybierz tę, która najlepiej pasuje dla Twojego biznesu!

Jakie programy Windows Serwer znajdziesz w naszej ofercie?

W tej kategorii znajdziesz dystrybuowane przez nas serwery Windows. Nasza firma zajmuje się również dystrybucją kluczy produktowych do programów biurowych, systemów operacyjnych oraz antywirusów. Jeśli możemy Ci pomóc z którymkolwiek z tych produktów, rozejrzyj się po naszej stronie.

Windows Server Standard oferuje wszechstronny interfejs serwera, który jest łatwy w instalacji, zarządzaniu i użytkowaniu, idealny dla firm. Oferuje inteligentne udostępnianie plików i drukarek, bezpieczne połączenie internetowe, scentralizowane wdrażanie aplikacji oraz różne rozwiązania internetowe, które ułatwiają łączenie się ze współpracownikami, partnerami i klientami. Jest wyposażony w wielowarstwowy system bezpieczeństwa, który wykrywa i blokuje ataki. Zadaniem Device Guard jest ochrona chmury i filtrowanie podejrzanych działań. System operacyjny dostosowuje się do Twoich potrzeb, jednocześnie redukując koszty dzięki większej liczbie funkcji obliczeniowych, pamięci masowej i sieci.

Podstawowa wersja systemu Windows Server Essential może obsłużyć obciążenie 50 komputerów z 25 użytkownikami. System jest w stanie wykorzystać zalety lokalnego środowiska pracy i chmury online, a cena jest bardziej korzystna niż inne serwerowe systemy operacyjne.

Windows Server Datacenter to jedno z najlepszych rozwiązań w tej kategorii. Pod względem funkcji jest całkowicie identyczny z wersją Standard, ale poza bezpieczeństwem kładzie też większy nacisk na rozwiązania hybrydowe: można jednocześnie korzystać z serwera wirtualnego razem z serwerem lokalnym.

Wśród naszych produktów znajdziesz również różne programy dodatkowe. Obejmuje to RDS Device CAL, która pomaga administratorom systemu w zdalnym dostępie, a po zainstalowaniu RDS User CAL użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do swoich komputerów w dowolnym miejscu, jeśli znajdują się w środowisku internetowym.

Jak znaleźć odpowiedni dla siebie?

Zanim zaczniesz przeglądać programy, warto wcześniej ocenić, jakie warunki musi spełniać system. Tutaj zastanawiamy się, ile maszyn musisz obsłużyć, czy pracuje dla Ciebie informatyk, który chciałby dokonać ustawień z jednego miejsca, czy też w firmie nie ma danych, które wymagają szyfrowania. Wybór zależy od tego wszystkiego. Po zebraniu wstępnych informacji zalecamy skorzystanie z funkcji filtrowania, w której można ustawić kryteria wyszukiwania.

Filtrowane produkty możesz sortować na kilka sposobów: od najtańszego do najdroższego, według nazwy w porządku alfabetycznym lub według daty przesłania. Możesz zapisać ten, który Ci się podoba, do ulubionych lub porównać.

W przypadku, gdy całkowicie utkniesz w wyborze, warto przyjrzeć się naszym TOP produktom, które zestawiliśmy na podstawie popularności klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów, w której wybraliśmy niektóre ze sprzedawanych przez nas produktów.