Programy Antywirusowe

Antywirus

W tej kategorii znajdziesz antywirusy, które są zawsze potrzebne, ponieważ działanie komputerów może być zagrożone przez różne złośliwe oprogramowanie informatyczne, które, jeśli znajdzie lukę w systemie, natychmiast wnika i zaczyna działać. Szkodniki te mogą przybierać postać wirusów, trojanów, e-maili phishingowych itp. formie, więc należy być czujnym.

VR Soft zajmuje się dystrybucją cyfrowych kluczy produktów. Po zakupie kod aktywacyjny zostanie wysłany na Twój adres e-mail w ciągu dziesięciu minut o dowolnej porze dnia, każdego dnia tygodnia. Rozejrzyj się po naszej ofercie i zabezpiecz swoją maszynę!

Widok:
Kolejność:

Na tej stronie znajdziesz systemy ochrony dystrybuowane przez VR Soft. Możesz używać tego tak jak wszystkich innych programów (systemy operacyjne, programy biurowe, serwery Windows) kupując klucz aktywacyjny. Zachowaj ostrożność podczas przeglądania Internetu, ponieważ hakerzy mogą wykorzystać ludzką ciekawość i klikając dobrze ukryty załącznik, wirus dostaje się do pamięci komputera i jest problem.

Jakie antywirusy można znaleźć na tej stronie?

Antywirusy Essential i Internet Security wykonują najbardziej podstawowe funkcje. Chronią przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Chronią przed hakerami za pomocą zapory ogniowej. Mają filtr poczty i filtr stron internetowych przed phisherami finansowymi. Sygnał jest wysyłany, jeśli nieautoryzowane osoby spróbują połączyć się z Wi-Fi. Analizują również zagrożenia wirusowe. Podstawowe programy antywirusowe są tańsze, zwykle obsługują jedno urządzenie i wymagają corocznego odnawiania licencji.

Total Protection, jak sama nazwa wskazuje, zapewnia pełną ochronę. To samo oprogramowanie można pobrać na kilka komputerów, nawet 5-6 komputerów, co obejmuje nie tylko komputery w klasycznym tego słowa znaczeniu, ale także telefony komórkowe i tablety. Podczas ochrony stosuje jeszcze bardziej wyrafinowane metody. Funkcje, które należy tu dodać, to menedżer haseł, ochrona dzieci lub ochrona kamery internetowej.

Advanced, czyli oprogramowanie świadczące zaawansowane usługi ochrony, zawiera wszystkie wcześniej wymienione funkcje, ale twórcy zadbali również o dodatkowe aspekty komfortu, np. interfejs użytkownika jest bardziej przejrzysty, a zestaw narzędzi można dostosować.

Antywirusy Ultimate odfiltrowują intruzów i czyszczą komputer. W wyniku czyszczenia maszyna automatycznie przyspiesza, dane śmieci są usuwane, zapewniona jest lepsza żywotność baterii, a system wewnętrzny jest zawsze aktualny.

Jak wybrać odpowiedni program antywirusowy?

Jeśli przeglądasz stronę VR Soft z przeglądarki komputera stacjonarnego lub laptopa, wyszukiwarkę znajdziesz po lewej stronie, jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, wyszukiwarkę znajdziesz po prawej stronie. W tym drugim przypadku kliknij na ikonie lejka. Możesz ustawić przedział cenowy produktu, producenta, liczbę maszyn, na które chcesz pobrać oprogramowanie, czas trwania licencji, środowisko użytkownika, a także możesz filtrować po nowościach lub promocjach.

Możesz sortować wyniki za pomocą rozwijanej zakładki po prawej stronie, na podstawie popularności, nazwy, ceny, nagrania.

Po najechaniu kursorem myszy na produkt pojawi się kilka ikon. Możesz wyświetlić arkusz danych, naciskając przycisk oka, zapisać go w ulubionych i porównać z innym produktem.

Przewiń w dół, aby zobaczyć NAJLEPSZE produkty z kategorii, które zestawiliśmy na podstawie pozytywnych opinii użytkowników. Poniżej znajduje się rekomendacja produktowa, nie tylko antywirusów, ale także innych sprzedawanych przez nas programów.

Zamów wybrany program antywirusowy, który możesz aktywować w ciągu kilku minut na podstawie kodu otrzymanego w wiadomości e-mail! Chroń swoją maszynę przez cały czas!