BLOG

Poznaj produkty Kaspersky - Kaspersky Standard

13.09.2023 14:06
Poznaj produkty Kaspersky - Kaspersky Standard

Od 1997 roku Kaspersky ewoluuje, aby chronić nie tylko nasze osobiste i domowe dane cyfrowe, ale także bezpieczeństwo małych i dużych firm. W 2022 roku firma odnowiła swoje produkty, a ostatnio wprowadziła usługę Premium. Nadszedł czas, aby odświeżyć naszą wiedzę na temat produktów cyberbezpieczeństwa Kaspersky, zaczynając od wersji Standard.

Znaczenie ochrony naszych cyfrowych, osobistych danych - Standard to coś więcej niż tylko program antywirusowy

Kaspersky Standard oferuje wielokrotnie nagradzane cyberbezpieczeństwo, zapewniając niezbędną ochronę, jakiej można oczekiwać, jeśli chodzi o bezpieczne korzystanie z Internetu. Bezpieczne przeglądanie, surfowanie i zakupy online.

- Zaawansowane zabezpieczenia z ochroną antyphishingową i zaporą sieciową

- Narzędzia do czyszczenia i zarządzania aplikacjami, aby pomóc urządzeniom działać płynniej

- Ochrona płatności online zapewniająca spokój ducha podczas zakupów online

 

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

 

Co zawiera Kaspersky Standard?

Funkcje ochrony danych

- Prywatność i niezakłócone przeglądanie

Kaspersky Standard zapewnia płynne i prywatne przeglądanie dzięki narzędziom, które zapobiegają nieautoryzowanemu śledzeniu online, natrętnym i agresywnym reklamom, które mogą być potencjalnie niebezpieczne. Lub nieautoryzowany dostęp i korzystanie z różnych urządzeń peryferyjnych, takich jak mikrofon lub kamera internetowa.

- Bezpieczna bankowość internetowa

Sprawia, że transakcje bankowe online i aplikacje bankowe są bezpieczniejsze, wykorzystując zaawansowane technologie w celu zapewnienia bezpieczeństwa bankowości.

Funkcje wydajności

- Czyszczenie dysku twardego

Pomaga znaleźć i wyczyścić duże pliki i duplikaty, dzięki czemu można łatwiej utrzymać "czysty" dysk twardy, poprawiając wydajność urządzenia.

Wyświetla najrzadziej używane aplikacje, umożliwiając ich usunięcie. Pomaga to zachować przestrzeń dyskową na komputerze i urządzeniach z systemem Android.

- Optymalizacja wydajności

Dzięki Quick Start możesz przyspieszyć uruchamianie komputera, nie uruchamiając niepotrzebnych aplikacji po jego włączeniu. Standard przyspiesza działanie komputera z systemem Windows poprzez czyszczenie nieprawidłowych wpisów rejestru systemu Windows, czyszczenie folderów i opróżnianie Kosza. Przypomina o zainstalowaniu aktualizacji oprogramowania, dzięki czemu komputer jest bezpieczny i wydajny.

- Nieprzerwana rozrywka

Umożliwia płynne oglądanie filmów, granie w gry lub korzystanie z aplikacji pełnoekranowych - wszystko z maksymalną prędkością. Tryb rozrywki pomaga w rozpoznawaniu trybu pełnoekranowego, dzięki czemu zatrzymuje skanowanie i wyświetlanie powiadomień bezpieczeństwa, z wyjątkiem powiadomień krytycznych.

Spowolnienia lub zawieszanie się komputera są dużym utrudnieniem dla płynnego grania lub filmowania. Kontroler aktywności zamyka oprogramowanie lub aplikacje intensywnie przetwarzające dane, które przyczyniają się do spowolnienia komputera.

Jeśli urządzenie z Androidem nie jest odpowiednio naładowane, Battery Saver odroczy skanowanie antywirusowe i aktualizacje bazy danych, dzięki czemu można dłużej korzystać z urządzenia bez zakłóceń.

Funkcje bezpieczeństwa

- Antywirus

Wielopoziomowa ochrona zapobiegająca i neutralizująca wirusy i złośliwe oprogramowanie.

Ciągłe skanowanie urządzeń w czasie rzeczywistym pod kątem złośliwego i szkodliwego oprogramowania oraz pakietów programów podszywających się pod złożone włamania, które mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa cybernetycznego. Trojany, robaki i wirusy. Wszystkie one mogą zostać złapane w sieć Kaspersky Standard.

Kaspersky Standard zapewnia również ciągłą analizę wraz ze skanowaniem w czasie rzeczywistym, chroniąc Ciebie i Twoje dane dzięki szybkiemu wykrywaniu zagrożeń.

Wykorzystuje dane z Kaspersky Security Network do analizy linków na odwiedzanych stronach internetowych, informując o złośliwych adresach internetowych i kodując kolorami każdy adres URL na podstawie jego poziomu zagrożenia.

- Ochrona przed hakerami

Niezależnie od tego, czy jest to oprogramowanie ransomware, czy atak sieciowy, dzięki Kaspersky Standard stanowią one mniejsze zagrożenie.

Monitorując i analizując komputer w czasie rzeczywistym, podejrzana aktywność jest natychmiast blokowana, zapobiegając atakom ransomware.

Wykrywa podejrzaną aktywność, która może być atakiem sieciowym i natychmiast ją blokuje, dzięki czemu cyberprzestępcy nie zagrażają Twojemu bezpieczeństwu. Dwukierunkowa zapora sieciowa pomaga zapobiegać atakom hakerów na komputer, wykrywając przychodzące i wychodzące żądania sieciowe. Pomaga sprawdzać pocztę e-mail, unikając klikania fałszywych witryn, które mogą zagrozić bezpieczeństwu użytkownika i jego danych.

- Usuwanie istniejących zagrożeń

Standardowo monitoruje i usuwa złośliwe lub szkodliwe oprogramowanie, które znajdowało się na komputerze przed zainstalowaniem systemu Windows, a także znajduje i naprawia problemy z połączeniem internetowym. Skanuje zainstalowane aplikacje w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach. Skanuje komputer i system operacyjny w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, które jest tak głęboko osadzone w urządzeniu, że uruchamia się przed uruchomieniem systemu operacyjnego.

Przez dziesięciolecia Kaspersky Standard udowodnił, że jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa osobistego i korporacyjnego.

Kaspersky Standard jest dostępny do nabycia w VR Soft.